| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 8 GB |
| SSD | 256 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | APPLE M3 CHIP |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 15.3 " |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | APPLE 10 CORE GPU |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | MAC OS |
| Марка | APPLE |
| МОДЕЛ: | 15,3" MN 10C/8G/256 |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 8 GB |
| SSD: | 256 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 1.510 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | APPLE M3 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | APPLE M3 CHIP |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 15.3 " |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | UNIFIED MEMORY |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | LIQUID RETINA, IPS |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2880x1864 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | APPLE 10 CORE GPU |
| УЕБ КАМЕРА: | 1080p FaceTime HD |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.3 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 2x Thunderbolt 4 |
| HDMI: | Не |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | MAC OS |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Не |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 66.5 Wh li‑polymer |
| ЦВЯТ: | MIDNIGHT |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 12 МЕСЕЦА |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | MRYU3ZE/A |
| EAN | 195949131899 |


































