| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE I7-14650HX |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 16.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 5.2 GHz |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | МАТОВ, 165 Hz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | NVIDIA GEFORCE RTX5060 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 |
| Марка | ASUS |
| МОДЕЛ: | Gaming F16 FX608JMR-RV010W |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 16 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 2.200 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE i7 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE I7-14650HX |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 16.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 5.2 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | DDR5 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | МАТОВ, 165 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 1920х1200 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | NVIDIA GEFORCE RTX5060 |
| ОБЕМ НА ГРАФИЧНАТА ПАМЕТ: | 8 GB GDDR7 |
| УЕБ КАМЕРА: | 1080p + IR |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.4 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 3x USB-A 3.2, 2x USB-C (1xTB4) |
| HDMI: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | LAN, AUX |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 4 CELL 90 Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | JAEGER GRAY |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711636278089 |









































