| ТИП | УЛТРАБУК |
| RAM | 8 GB |
| SSD | 256 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | APPLE A18 PRO 6-CORE CHIP |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 13.0 " |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | IPS, LIQUID RETINA |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | APPLE 5 CORE GPU |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | MAC OS |
| Марка | APPLE |
| МОДЕЛ: | 13" А18 PRO 8 256GB |
| ТИП: | УЛТРАБУК |
| RAM: | 8 GB |
| SSD: | 256 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 1.230 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | APPLE A18 PRO |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | APPLE A18 PRO 6-CORE CHIP |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 13.0 " |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | UNIFIED MEMORY |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS, LIQUID RETINA |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2408x1506 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | APPLE 5 CORE GPU |
| УЕБ КАМЕРА: | 1080p FaceTime HD camera |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 6 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | USB 3 (USB-C), USB 2 (USB-C) |
| HDMI: | Не |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | MAC OS |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Не |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Не |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 36.5 Wh Li-ion |
| ЦВЯТ: | INDIGO |
| ГАРАНЦИЯ: | 12 МЕСЕЦА |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | MHFF4ZE/A |
| EAN | 195950852943 |
































