Ултрабук ASUS Zenbook 14 OLED UX8406MA-PZ051W 14.0 ", INTEL CORE ULTRA 9 185H, RAM 32 GB, SSD 2000 GB, INTEL ARC GRAPHICS, WINDOWS 11, INKWELL GRAY
Код: 503489
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Рейтинг: ( от 2 ревюта )
ТИП
УЛТРАБУК
RAM
32 GB
SSD
2000 GB
ТИП ПРОЦЕСОР
INTEL CORE ULTRA 9 185H
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH
14.0 "
ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА
до 5.1 GHz
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ
3K OLED, Touchscreen, 120 Hz
ТИП ГРАФИЧНА КАРТА
INTEL ARC GRAPHICS
ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА
WINDOWS 11
МаркаASUS
МОДЕЛ:
UX8406MA-PZ051W
ТИП:
УЛТРАБУК
RAM:
32 GB
SSD:
2000 GB
ТИП ХАРД ДИСК:
ТЕГЛО:
1.650 kg
ВИД ПРОЦЕСОР:
INTEL CORE ULTRA 9
ТИП ПРОЦЕСОР:
INTEL CORE ULTRA 9 185H
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH:
14.0 "
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ:
35.6 см
ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА:
до 5.1 GHz
LPDDR5X
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ:
3K OLED, Touchscreen, 120 Hz