Ultrabook ASUS Zenbook 14 OLED UX8406MA-PZ051W 14.0 ", INTEL CORE ULTRA 9 185H, RAM 32 GB, SSD 2000 GB, INTEL ARC GRAPHICS, WINDOWS 11, INKWELL GRAY
Code: 503489
Unavailable online. Check the availability in stores.
Rating: ( from 2 reviews )
Price:2198.00/4298.91 лв.
See credit plans
from82.81
/
161.96 лв.
TYPE
ULTRABOOK
RAM
32 GB
SSD
2000 GB
PROCESSOR TYPE
INTEL CORE ULTRA 9 185H
DISPLAY SIZE INCH
14.0 "
PROCESSOR SPEED
до 5.1 GHz
DISPLAY TYPE
3K OLED, Touchscreen, 120 Hz
VIDEO CARD TYPE
INTEL ARC GRAPHICS
OS
WINDOWS 11
BrandASUS
MODEL:
UX8406MA-PZ051W
TYPE:
ULTRABOOK
RAM:
32 GB
SSD:
2000 GB
HARD DRIVE TYPE:
WEIGHT:
1.650 kg
PROCESSOR KIND:
INTEL CORE ULTRA 9
PROCESSOR TYPE:
INTEL CORE ULTRA 9 185H
DISPLAY SIZE INCH:
14.0 "
DISPLAY SIZE SM:
35.6 см
PROCESSOR SPEED:
до 5.1 GHz
RAM MEMORY TYPE:
LPDDR5X
DISPLAY TYPE:
3K OLED, Touchscreen, 120 Hz