| ТИП | УЛТРАБУК |
| RAM | 32 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN AI 7 350 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 14.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 5.0 GHz |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | OLED, ЛЪСКАВ |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | AMD RADEON GRAPHICS |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 |
| Марка | ASUS |
| МОДЕЛ: | UM3406KA-QD149W |
| ТИП: | УЛТРАБУК |
| RAM: | 32 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 1.200 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | RYZEN AI 7 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN AI 7 350 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 14.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 5.0 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | LPDDR5X |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | OLED, ЛЪСКАВ |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 1920x1200 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | AMD RADEON GRAPHICS |
| УЕБ КАМЕРА: | 1080p + Privacy shutter |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.3 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 1x USB 3.2, 2x USB-C(3.2+4.0) |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX, USB-A to RJ45 via adapter |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 4-CELL 75 Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | JADE BLACK |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711387867556 |


































