| ТИП | УЛТРАБУК |
| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE ULTRA 5 225H |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 4.9 GHz |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | OLED, TOUCH SCREEN |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | INTEL ARC GRAPHICS |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 |
| Марка | ASUS |
| МОДЕЛ: | UX3405CA-QL077W |
| ТИП: | УЛТРАБУК |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE ULTRA 5 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE ULTRA 5 225H |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 4.9 GHz |
| RAM: | 16 GB |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | LPDDR5X |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 1920x1200 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 14.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 35.6 см |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | INTEL ARC GRAPHICS |
| УЕБ КАМЕРА: | 1080p + IR + Privacy shutter |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 1x USB 3.2, 2x USB-C (TBOLT 4) |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX, USB-A to RJ45 via adapter |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 4 CELL 75 Wh LI-ION |
| ВКЛЮЧЕНО ЗАРЯДНО: | Да |
| ТЕГЛО: | 1.280 kg |
| ЦВЯТ: | PONDER BLUE |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711387980453 |

































