| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 32 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | RYZEN AI 7 445 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 14.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | до 4.6 GHz |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | OLED, ЛЪСКАВ, 120 Hz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | AMD RADEON 840M GRAPHICS |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | Yoga Slim 7 14AGP11 83QS0019BM |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 32 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 1.150 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | RYZEN AI 7 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | RYZEN AI 7 445 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 14.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | до 4.6 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | LPDDR5X |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | OLED, ЛЪСКАВ, 120 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2880x1800 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | AMD RADEON 840M GRAPHICS |
| УЕБ КАМЕРА: | 5.0MP + IR + E-Shutter |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 1x USB-C 3.2, 2x USB-C 4.0 |
| HDMI: | Не |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | Не |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 4 CELL 70 Wh LI-ION |
| ВКЛЮЧЕНО ЗАРЯДНО: | Да |
| ЦВЯТ: | TIDAL TEAL |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 199274199586 |

































