| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 3000 W |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУШНИЯ ПОТОК | 612 m3/h |
| МАКСИМУМ СКОРОСТ НА ИЗДУХВАНЕ | 310 km/h |
| ОБЕМ НА КОША | 45 L |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | ErgoJet 3000 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 3000 W |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУШНИЯ ПОТОК: | 612 m3/h |
| МАКСИМУМ СКОРОСТ НА ИЗДУХВАНЕ: | 310 km/h |
| ОБЕМ НА КОША: | 45 L |
| ФУНКЦИЯ МУЛЧИРАНЕ: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 4.800 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 4078500962537 |





