| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 3000 W |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУШНИЯ ПОТОК | 780 m3/h |
| МАКСИМУМ СКОРОСТ НА ИЗДУХВАНЕ | 270 km/h |
| ОБЕМ НА КОША | 40 L |
| Марка | PREMIUM HD |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| ТИП ЛИСТОСЪБИРАЧ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 3000 W |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУШНИЯ ПОТОК: | 780 m3/h |
| МАКСИМУМ СКОРОСТ НА ИЗДУХВАНЕ: | 270 km/h |
| ОБЕМ НА КОША: | 40 L |
| ФУНКЦИЯ МУЛЧИРАНЕ: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 3.520 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 3800165508703 |





