| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ЛОПАТА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 1170.00 мм |
| Марка | FISKARS |
| МОДЕЛ: | FS 131413 SOLID |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | ЛОПАТА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 1170.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 180 мм |
| ДРЪЖКА: | Да |
| ФОРМА НА РЪКОХВАТКАТА: | D |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.820 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗАТОЧЕН РЕЖЕЩ РЪБ |
| EAN | 6411501314130 |


