| ДЪЛЖИНА | 5.00 м |
| НАЛЯГАНЕ | 3.5 bar |
| Марка | CLABER |
| МОДЕЛ: | 119334 |
| ДЪЛЖИНА: | 5.00 м |
| НАЛЯГАНЕ: | 3.5 bar |
| ТИП: | НА БРОЙ |
| ЦВЯТ: | ОРАНЖЕВ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | С РАЗПРЪСКВАЧ В К-КТА |
| EAN | 8000625093342 |









5.00 € / 9.78 лв. i
"" до 7 дни
| ДЪЛЖИНА | 5.00 м |
| НАЛЯГАНЕ | 3.5 bar |
| Марка | CLABER |
| МОДЕЛ: | 119334 |
| ДЪЛЖИНА: | 5.00 м |
| НАЛЯГАНЕ: | 3.5 bar |
| ТИП: | НА БРОЙ |
| ЦВЯТ: | ОРАНЖЕВ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | С РАЗПРЪСКВАЧ В К-КТА |
| EAN | 8000625093342 |