| ДЪЛЖИНА | 20.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM | 12.50 мм |
| НАЛЯГАНЕ | 24.0 bar |
| Марка | EUROGUIP |
| МОДЕЛ: | GREEN |
| ДЪЛЖИНА: | 20.00 м |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ: | 1/2" |
| ДИАМЕТЪР MM: | 12.50 мм |
| НАЛЯГАНЕ: | 24.0 bar |
| ТИП: | НА БРОЙ |
| ЦВЯТ: | ЗЕЛЕН |
| РАЗМЕР: | 1/2" |
| ТЕМПЕРАТУРА: | +50 / -5 C |
| EAN | 8015105512206 |




