| ДЪЛЖИНА | 15.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM | 13.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ | 22.0 bar |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | 18000-20 |
| ДЪЛЖИНА: | 15.00 м |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ: | 1/2" |
| ДИАМЕТЪР MM: | 13.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ: | 22.0 bar |
| ТИП: | НА БРОЙ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН/ ОРАНЖЕВ/ СИВ |
| РАЗМЕР: | 1/2" |
| ГАРАНЦИЯ: | 144 МЕСЕЦА |
| EAN | 4078500002202 |


