| ТЕМПЕРАТУРА НА ОФОРМЯНЕ | 130 °C ДО 220 °C |
| ДИАМЕТЪР MM | 25.00 мм |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАГРЯВАНЕ | 30.0 s |
| Марка | REMINGTON |
| МОДЕЛ: | CI6525 |
| ТИП: | МАША |
| ТЕМПЕРАТУРА НА ОФОРМЯНЕ: | 130 °C ДО 220 °C |
| ДИАМЕТЪР MM: | 25.00 мм |
| ПОКРИТИЕ: | ТИТАНИЕВО-КЕРАМИЧНО |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАГРЯВАНЕ: | 30.0 s |
| LED ДИСПЛЕЙ: | Да |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.537 kg |
| EAN | 4008496975785 |












