| FORMING TEMPERATURE | 130 °C ДО 220 °C |
| DIAMETER MM | 25.00 мм |
| TIME TO WARM UP | 30.0 s |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | CI6525 |
| TYPE: | CURLER |
| FORMING TEMPERATURE: | 130 °C ДО 220 °C |
| DIAMETER MM: | 25.00 мм |
| COVER: | ТИТАНИЕВО-КЕРАМИЧНО |
| TIME TO WARM UP: | 30.0 s |
| LED DISPLAY: | Yes |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.537 kg |
| EAN | 4008496975785 |












