| МОЩНОСТ | 1000.00 W |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | BHA710/00 |
| ТИП: | СЕШОАР МАША |
| МОЩНОСТ: | 1000.00 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.932 kg |
| EAN | 8720689003872 |








| МОЩНОСТ | 1000.00 W |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | BHA710/00 |
| ТИП: | СЕШОАР МАША |
| МОЩНОСТ: | 1000.00 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.932 kg |
| EAN | 8720689003872 |