| POWER | 1000.00 W |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | BHA710/00 |
| TYPE: | HAIRDRYER CURLER |
| POWER: | 1000.00 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.932 kg |
| EAN | 8720689003872 |








| POWER | 1000.00 W |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | BHA710/00 |
| TYPE: | HAIRDRYER CURLER |
| POWER: | 1000.00 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.932 kg |
| EAN | 8720689003872 |