| МОЩНОСТ | 100 W |
| Марка | MUHLER |
| МОДЕЛ: | MV-109 |
| МОЩНОСТ: | 100 W |
| ВАКУМИРАНЕ НА СУХИ ПРОДУКТИ: | Да |
| ВАКУМИРАНЕ НА ВЛАЖНИ ПРОДУКТИ: | Да |
| ФУНКЦИЯ САМО ЗАПЕЧАТВАНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.560 kg |
| EAN | 3800173802213 |






i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 100 W |
| Марка | MUHLER |
| МОДЕЛ: | MV-109 |
| МОЩНОСТ: | 100 W |
| ВАКУМИРАНЕ НА СУХИ ПРОДУКТИ: | Да |
| ВАКУМИРАНЕ НА ВЛАЖНИ ПРОДУКТИ: | Да |
| ФУНКЦИЯ САМО ЗАПЕЧАТВАНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.560 kg |
| EAN | 3800173802213 |