| НИВО НА ШУМ | 85.00 dB(A) |
| МАКСИМАЛНО КОЛИЧЕСТВО МЕСО | 2.20 kg/min |
| БРОЙ РЕШЕТКИ | 2 |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-5434 |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| НИВО НА ШУМ: | 85.00 dB(A) |
| МАКСИМАЛНО КОЛИЧЕСТВО МЕСО: | 2.20 kg/min |
| БРОЙ РЕШЕТКИ: | 2 |
| ПРИСТАВКА ЗА ДОМАТИ: | Да |
| МЯСТО ЗА ПРИСТАВКИТЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5202561537208 |













