| МОЩНОСТ W | 800.0 W |
| ОБЕМ | 20.00 L |
| ФУНКЦИЯ ГРИЛ | Не |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | FFL020MS2 |
| ТИП: | МЕХАНИЧЕН |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | МЕХАНИЧНО |
| МОЩНОСТ W: | 800.0 W |
| ОБЕМ: | 20.00 L |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | КЕРАМИКА |
| ТАЙМЕР ДО: | 60.000 мин |
| СТОЙКА ЗА ГРИЛ: | Не |
| ФУНКЦИЯ ГРИЛ: | Не |
| КОНВЕКЦИЯ: | Не |
| ДВОЕН ГРИЛ: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| ЗАЩИТА ОТ ДЕЦА: | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.30 м |
| ТЕГЛО: | 12.50 kg |
| ВИСОЧИНА: | 26.00 см |
| ШИРИНА: | 44.20 см |
| ДЪЛЖИНА: | 34.50 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4242005296712 |












