| MAXPOWER-W | 800.0 W |
| CAPACITY | 20.00 L |
| GRILL FUNCTION | No |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | FFL020MS2 |
| TYPE: | МЕХАНИЧЕН |
| CONTROL TYPE: | MECHANICAL |
| MAXPOWER-W: | 800.0 W |
| CAPACITY: | 20.00 L |
| INNER COVERING: | CERAMICS |
| TIMER TO: | 60.000 мин |
| GRILL STAND: | No |
| GRILL FUNCTION: | No |
| CONVECTION: | No |
| DUAL GRILL: | No |
| DISPLAY: | No |
| CHILD LOCK: | No |
| CABLE LENGTH: | 1.30 м |
| WEIGHT: | 12.50 kg |
| HEIGHT: | 26.00 см |
| WIDTH: | 44.20 см |
| LENGTH: | 34.50 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4242005296712 |









