| MAXPOWER-W | 800.0 W |
| GRILL POWER | 800.00 W |
| CAPACITY | 20.00 L |
| GRILL FUNCTION | Yes |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | FEL023MS2 |
| TYPE: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| MAXPOWER-W: | 800.0 W |
| GRILL POWER: | 800.00 W |
| CAPACITY: | 20.00 L |
| INNER COVERING: | CERAMICS |
| TIMER TO: | 60.000 мин |
| GRILL STAND: | Yes |
| UNFREEZE: | Yes |
| AUTO COOK PROGRAMS: | Yes |
| CONVECTION: | No |
| DUAL GRILL: | No |
| DISPLAY: | Yes |
| CHILD LOCK: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.30 м |
| WEIGHT: | 12.30 kg |
| HEIGHT: | 26.00 см |
| WIDTH: | 44.20 см |
| LENGTH: | 34.50 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| CAPACITY LITERS: | 20.00 L |
| MAX POWER: | 800 W |
| GRILL POWER: | 800 W |
| ELECTRONIC CONTROL: | Yes |
| EAN | 4242005296699 |









