| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| ЧАША | Да |
| ВМЕСТИМОСТ НА ЧАШАТА | 500 ml |
| Марка | MUHLER |
| МОДЕЛ: | FMX-277S |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ЧАША: | Да |
| ВМЕСТИМОСТ НА ЧАШАТА: | 500 ml |
| МАТЕРИАЛ НА ЧАШАТА: | МЕТАЛ |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.250 kg |
| EAN | 3800173801728 |






