| МОЩНОСТ | 500 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 5 |
| ТУРБО ФУНКЦИЯ | Да |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | M500DCS |
| ТИП: | МИКСЕР С КУПА |
| МОЩНОСТ: | 500 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 5 |
| БУТОН ЗА ОСВОБОЖДАВАНЕ: | Да |
| ТУРБО ФУНКЦИЯ: | Да |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ПРИСТАВКИ ЗА ТЕЖКО ТЕСТО: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.900 kg |
| EAN | 3838782560552 |














