| МОЩНОСТ | 350 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 5 |
| Марка | KENWOOD |
| МОДЕЛ: | HMP40.000GY |
| ТИП: | МИКСЕР БЕЗ КУПА |
| МОЩНОСТ: | 350 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 5 |
| БУТОН ЗА ОСВОБОЖДАВАНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.430 kg |
| EAN | 5011423008516 |









