| POWER | 350 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| SPEED LEVELS | 5 |
| Brand | KENWOOD |
| MODEL: | HMP40.000GY |
| TYPE: | MIXER WITHOUT BOWL |
| POWER: | 350 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| SPEED LEVELS: | 5 |
| RELEASE BUTTON: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.430 kg |
| EAN | 5011423008516 |









