| POWER | 450 W |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MFQ 36400 |
| POWER: | 450 W |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| CUTTING BOWL: | No |
| COLOUR: | БЯЛ/СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.300 kg |
| EAN | 4242002718491 |









i
"" Today

| POWER | 450 W |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MFQ 36400 |
| POWER: | 450 W |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| CUTTING BOWL: | No |
| COLOUR: | БЯЛ/СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.300 kg |
| EAN | 4242002718491 |
