| POWER | 500 W |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | HT461138 |
| POWER: | 500 W |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.008 kg |
| EAN | 3016667243947 |








i
"" Today
| POWER | 500 W |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | HT461138 |
| POWER: | 500 W |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.008 kg |
| EAN | 3016667243947 |