| POWER | 425 W |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | HMM 62444 W |
| POWER: | 425 W |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.530 kg |
| EAN | 8690842476679 |









i
"" Today
| POWER | 425 W |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | HMM 62444 W |
| POWER: | 425 W |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.530 kg |
| EAN | 8690842476679 |