| POWER | 450 W |
| Brand | KENWOOD |
| MODEL: | HMP34.A0WH |
| TYPE: | MIXER WITH BOWL |
| POWER: | 450 W |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.530 kg |
| EAN | 5011423202839 |








i
"" Today
| POWER | 450 W |
| Brand | KENWOOD |
| MODEL: | HMP34.A0WH |
| TYPE: | MIXER WITH BOWL |
| POWER: | 450 W |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.530 kg |
| EAN | 5011423202839 |