| POWER | 450 W |
| Brand | BRAUN |
| MODEL: | HM3000WH |
| TYPE: | MIXER WITHOUT BOWL |
| POWER: | 450 W |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 7.500 kg |
| EAN | 8021098773210 |








i
"" Today
Разнообразният ръчен миксер MultiMix 3 предлага ергономичен комфорт и удобство за бързо и лесно приготвяне на печива. Технологията SmartMix поставя двигателя, а оттам и центъра на тежестта, директно над приставките във вертикално положение, за да насочи тежестта към купата, а не към ръката ви.
Чрез поставянето на двигателя директно над приставките тежестта се насочва към купата, а не към ръката ви - за до 40% по-малко усилия при смесване. (Смесване на тесто за торта, вътрешен тест Braun спрямо водещи конкуренти.)
Регулирайте диска за скоростта от ниска до турбо с едно движение на палеца за по-добър контрол и ефективност при приготвянето на храната.EasyClick е удобно превключвайте аксесоарите с едно натискане на големия бутон.
| POWER | 450 W |
| Brand | BRAUN |
| MODEL: | HM3000WH |
| TYPE: | MIXER WITHOUT BOWL |
| POWER: | 450 W |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 7.500 kg |
| EAN | 8021098773210 |