| POWER | 450 W |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MFQ36440 |
| TYPE: | MIXER WITHOUT BOWL |
| POWER: | 450 W |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| CUTTING BOWL: | No |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.550 kg |
| EAN | 4242002723044 |










i
"" Today

| POWER | 450 W |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MFQ36440 |
| TYPE: | MIXER WITHOUT BOWL |
| POWER: | 450 W |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| CUTTING BOWL: | No |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.550 kg |
| EAN | 4242002723044 |
