| МОЩНОСТ | 450 W |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MFQ36440 |
| ТИП: | МИКСЕР БЕЗ КУПА |
| МОЩНОСТ: | 450 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| КУПА ЗА НАРЯЗВАНЕ: | Не |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.550 kg |
| EAN | 4242002723044 |










i
"" Днес

| МОЩНОСТ | 450 W |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MFQ36440 |
| ТИП: | МИКСЕР БЕЗ КУПА |
| МОЩНОСТ: | 450 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| КУПА ЗА НАРЯЗВАНЕ: | Не |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.550 kg |
| EAN | 4242002723044 |
