| МОЩНОСТ | 450 W |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MFQ 36400 |
| МОЩНОСТ: | 450 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| КУПА ЗА НАРЯЗВАНЕ: | Не |
| ЦВЯТ: | БЯЛ/СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.300 kg |
| EAN | 4242002718491 |









i
"" Днес

| МОЩНОСТ | 450 W |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MFQ 36400 |
| МОЩНОСТ: | 450 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| КУПА ЗА НАРЯЗВАНЕ: | Не |
| ЦВЯТ: | БЯЛ/СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.300 kg |
| EAN | 4242002718491 |
