| МОЩНОСТ | 450 W |
| Марка | BRAUN |
| МОДЕЛ: | HM3000WH |
| ТИП: | МИКСЕР БЕЗ КУПА |
| МОЩНОСТ: | 450 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 7.500 kg |
| EAN | 8021098773210 |








i
"" Днес
Разнообразният ръчен миксер MultiMix 3 предлага ергономичен комфорт и удобство за бързо и лесно приготвяне на печива. Технологията SmartMix поставя двигателя, а оттам и центъра на тежестта, директно над приставките във вертикално положение, за да насочи тежестта към купата, а не към ръката ви.
Чрез поставянето на двигателя директно над приставките тежестта се насочва към купата, а не към ръката ви - за до 40% по-малко усилия при смесване. (Смесване на тесто за торта, вътрешен тест Braun спрямо водещи конкуренти.)
Регулирайте диска за скоростта от ниска до турбо с едно движение на палеца за по-добър контрол и ефективност при приготвянето на храната.EasyClick е удобно превключвайте аксесоарите с едно натискане на големия бутон.
| МОЩНОСТ | 450 W |
| Марка | BRAUN |
| МОДЕЛ: | HM3000WH |
| ТИП: | МИКСЕР БЕЗ КУПА |
| МОЩНОСТ: | 450 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 7.500 kg |
| EAN | 8021098773210 |