| МОЩНОСТ | 450 W |
| Марка | KENWOOD |
| МОДЕЛ: | HMP34.A0WH |
| ТИП: | МИКСЕР С КУПА |
| МОЩНОСТ: | 450 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.530 kg |
| EAN | 5011423202839 |








i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 450 W |
| Марка | KENWOOD |
| МОДЕЛ: | HMP34.A0WH |
| ТИП: | МИКСЕР С КУПА |
| МОЩНОСТ: | 450 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.530 kg |
| EAN | 5011423202839 |