| МОЩНОСТ | 500 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HR3781/00 |
| МОЩНОСТ: | 500 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| БУТОН ЗА ОСВОБОЖДАВАНЕ: | Да |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ПРИСТАВКИ ЗА ТЕЖКО ТЕСТО: | Не |
| КУПА ЗА НАРЯЗВАНЕ: | Да |
| ПРИСТАВКА ПАСАТОР: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.440 kg |
| EAN | 8720389024627 |













