| МОЩНОСТ | 425 W |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | HMM 62444 W |
| МОЩНОСТ: | 425 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.530 kg |
| EAN | 8690842476679 |









i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 425 W |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | HMM 62444 W |
| МОЩНОСТ: | 425 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.530 kg |
| EAN | 8690842476679 |