| МОЩНОСТ | 500 W |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | HT461138 |
| МОЩНОСТ: | 500 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.008 kg |
| EAN | 3016667243947 |








i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 500 W |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | HT461138 |
| МОЩНОСТ: | 500 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.008 kg |
| EAN | 3016667243947 |