| МОЩНОСТ | 500 W |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | HM501 |
| МОЩНОСТ: | 500 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ/СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.300 kg |
| EAN | 8414234135292 |













i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 500 W |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | HM501 |
| МОЩНОСТ: | 500 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ/СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.300 kg |
| EAN | 8414234135292 |