| POWER | 500 W |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | HM501 |
| POWER: | 500 W |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ/СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.300 kg |
| EAN | 8414234135292 |













i
"" Today
| POWER | 500 W |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | HM501 |
| POWER: | 500 W |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ/СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.300 kg |
| EAN | 8414234135292 |