| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | IPS |
| ТИП ЕКРАН | Flat |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 27.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 5120x2880 |
| ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ | 60.00 Hz |
| Марка | APPLE |
| МОДЕЛ: | STUDIO DISPLAY NANO |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS |
| ПОКРИТИЕ НА ЕКРАНА: | ГЛАНЦОВ |
| ТИП ЕКРАН: | Flat |
| ТЪЧ СКРИЙН: | Не |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 27.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 68.6 см |
| ФОРМАТ НА КАРТИНАТА: | 16:9 |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 5120x2880 |
| ЯРКОСТ: | 2000 nits |
| СЪВМЕСТИМОСТ НА ДИСПЛЕЯ: | MACOS 26.3+ / IPADOS 26.3+ |
| МЕЖДУТОЧКОВО РАЗСТОЯНИЕ: | 0.117 мм |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: | 178°/178° |
| ВЪРТЕНЕ НА ЕКРАНА: | Не |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ВИСОЧИНАТА: | Да |
| USB-C: | 2 БР |
| ВЕРСИЯ НА USB-C: | THUNDERBOLT 5 UP TO 120 GB/S |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | 2x USB-C up to 10 Gb/s |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 100X100 MM |
| УЕБ КАМЕРА: | Да |
| ГОВОРИТЕЛИ: | Да |
| ЕКСТРИ: | ADAPTIVE SYNC |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| РАЗМЕР: | 214 X 478 X 623 MM |
| ТЕГЛО: | 6.300 kg |
| ЦВЯТ: | SILVER |
| ГАРАНЦИЯ: | 12 МЕСЕЦА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | F |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | MFF14Z/A |
| EAN | 195950530353 |













