Монитор PHILIPS Evnia 27M2N3201PL/00 0.311 мм, 178°/178°, IPS, 27.0 ", 68.6 см, 1920x1080, 260.00 Hz, 1.00 ms, HDMI, DisplayPort, WHITE
НОВО
Код: 510713
В наличност
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: 27.0 "
Безплатна доставка
i
Поръчай сега и вземи от:
"" Днес
Очаквано време за доставка от 1 до 4 дни.
Цена:142.90/279.49 лв.
Купи на изплащане
от5.38
/
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ
IPS
ТИП ЕКРАН
Flat
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH
27.0 "
РЕЗОЛЮЦИЯ
1920x1080
ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ
260.00 Hz
МаркаPHILIPS
МОДЕЛ:
27M2N3201PL/00
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ:
IPS
ПОКРИТИЕ НА ЕКРАНА:
МАТОВ
ТИП ЕКРАН:
Flat
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH:
27.0 "
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ:
68.6 см
ФОРМАТ НА КАРТИНАТА:
16:9
РЕЗОЛЮЦИЯ:
1920x1080
ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ:
260.00 Hz
ВРЕМЕ НА РЕАКЦИЯ G2G:
1.00 ms
ВРЕМЕ НА РЕАКЦИЯ MPRT:
0.30 ms
ЯРКОСТ:
300 nits
СТАТИЧЕН КОНТРАСТ:
СЪВМЕСТИМОСТ НА ДИСПЛЕЯ:
ADAPTIVE SYNC
МЕЖДУТОЧКОВО РАЗСТОЯНИЕ:
0.311 мм
ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ:
ВЪРТЕНЕ НА ЕКРАНА:
Не
РЕГУЛИРАНЕ НА ВИСОЧИНАТА:
Не
HDMI:
1 БР
ВЕРСИЯ НА HDMI:
2
DisplayPort:
1 БР
ВЕРСИЯ НА DISPLAYPORT:
1.4
ДРУГИ ПОРТОВЕ:
AUX
СЪВМЕСТИМОСТ VESA:
100X100 MM
ГОВОРИТЕЛИ:
ЕКСТРИ:
FLICKER FREE
Подходящ за Gaming:
Да
РАЗМЕР:
614 X 462 X 195 MM