Monitor PHILIPS Evnia 27M2N3201PL/00 0.311 мм, 178°/178°, IPS, 27.0 ", 68.6 см, 1920x1080, 260.00 Hz, 1.00 ms, HDMI, DisplayPort, WHITE
NEWFROM THE BROCHURE
Code: 510713
In stock
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: 27.0 "
Free delivery
i
Order now and pick up from:
"" Today
Expected delivery time from 1 to 4 days.
Price:134.90/263.84 лв.
See credit plans
from5.08
/
9.94 лв.
DISPLAY TECHNOLOGY
IPS
SCREEN TYPE
Flat
DISPLAY SIZE INCH
27.0 "
RESOLUTION
1920x1080
REFRESH RATE
260.00 Hz
BrandPHILIPS
MODEL:
27M2N3201PL/00
DISPLAY TECHNOLOGY:
IPS
DISPLAY COVERAGE:
МАТОВ
SCREEN TYPE:
Flat
DISPLAY SIZE INCH:
27.0 "
DISPLAY SIZE SM:
68.6 см
ASPECT RATIO:
16:9
RESOLUTION:
1920x1080
REFRESH RATE:
260.00 Hz
RESPONSE TIME G2G:
1.00 ms
RESPONSE TIME MPRT:
0.30 ms
BRIGHTNESS:
300 nits
STATIC CONTRAST RATIO:
1000:1
DISPLAY COMPATIBILITY:
ADAPTIVE SYNC
PIXEL PITCH:
0.311 мм
ANGLEVIEW:
PIVOT FUNCTION:
No
HEIGHT ADJUSTMENT:
No
HDMI:
1 БР
HDMI VERSION:
2
DisplayPort:
1 БР
DISPLAYPORT VERSION:
1.4
OTHER PORTS:
AUX
VESA COMPATIBILITY:
100X100 MM
SPEAKERS:
MISCELLANEOUS:
FLICKER FREE
Gaming:
Yes
DIMENSION:
614 X 462 X 195 MM