| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | IPS |
| ТИП ЕКРАН | Flat |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 27.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 3840x2160 |
| ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ | 320.00 Hz |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | 27M2N3800A/00 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS |
| ПОКРИТИЕ НА ЕКРАНА: | МАТОВ |
| ТИП ЕКРАН: | Flat |
| ТЪЧ СКРИЙН: | Не |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 27.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 68.6 см |
| ФОРМАТ НА КАРТИНАТА: | 16:9 |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 3840x2160 |
| ВРЕМЕ НА РЕАКЦИЯ G2G: | 1.00 ms |
| ВРЕМЕ НА РЕАКЦИЯ MPRT: | 0.50 ms |
| ЯРКОСТ: | 450 nits |
| СТАТИЧЕН КОНТРАСТ: | 1000:1 |
| СЪВМЕСТИМОСТ НА ДИСПЛЕЯ: | ADAPTIVE SYNC, G-SYNC COMP. |
| МЕЖДУТОЧКОВО РАЗСТОЯНИЕ: | 0.155 мм |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: | 178°/178° |
| ВЪРТЕНЕ НА ЕКРАНА: | Да |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ВИСОЧИНАТА: | Да |
| HDMI: | 2 БР |
| ВЕРСИЯ НА HDMI: | 2.1 |
| DisplayPort: | 1 БР |
| ВЕРСИЯ НА DISPLAYPORT: | 1.4 |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX Audio Out |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 100X100 MM |
| УЕБ КАМЕРА: | Не |
| ГОВОРИТЕЛИ: | Да |
| ЕКСТРИ: | UHD 160 HZ MAX /FHD 320 HZ MAX |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| РАЗМЕР: | 614 X 519 X 261 MM |
| ТЕГЛО: | 5.600 kg |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | F |
| EAN | 8721038004298 |
























