| РАБОТНА ШИРИНА | 68.00 см |
| Марка | GARDENMAX |
| МОДЕЛ: | 3TGQ-4G |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: | 5.40 КС |
| ТИП ДВИГАТЕЛ: | БЕНЗИНОВ |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 68.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 30.00 см |
| БРОЙ СКОРОСТИ: | 2 |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 70.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЧЕТИРИТАКТОВ ДВИГАТЕЛ |










