| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 45.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 2.30 КС |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА | 40.00 см |
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ: | DCS4516 |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ: | 45.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: | 2.30 КС |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА: | 40.00 см |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ГОРИВО: | 0.55 L |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА МАСЛО: | 260 ml |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7799034004063 |










