| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 2100 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 255 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА | 100 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-MS06 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 2100 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА: | 255 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 5000 MIN-1 |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА: | 25.4 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА: | 100 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 45 ГРАДУСА: | 40 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 15.950 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800123123153 |









