| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 800 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 200 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА | 45 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-TS20 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 800 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА: | 200 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 2950 |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА: | 16.0 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА: | 45 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 9.660 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800123159220 |








